Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Takibi

Günümüzde sosyal medya hemen herkesin hayatına girdi. Bu denli önemli olan bir mecrada tüm firmaların yer alması gerektiğini teknolojiye ayak uydurmanın gereği olarak görüyoruz. Bir şekilde her firmanın sosyal medyada yer aldığını görüyoruz. Burada asıl önemli olan bu hesapların nasıl yönetildiği ve ne kadar güncel tutulduğudur.

Burada devreye biz giriyoruz. Belki vakit darlığından, belki uğraşmak istemediğinizden sosyal medya hesaplarınızı güncel tutamayabilirsiniz. Oysaki, sosyal medyayı geleneksel medya organlarından ayıran en önemli özelliği sürekli güncel olmasıdır. Sosyal medyada markalar yada kurumlar hakkında konuşulmakla birlikte diğerlerine aktarıldığı bir ortamdır.

Sosyal medya hesaplarınızı sizin yerinize biz takip ediyoruz. Düzenli olarak ilgili farklı görseller ile birlikte konularınızı yada ürünlerinizi paylaşıyoruz. Satış arttırma hedeflenerek belirlenen kampanyalar duyurularak iş geliştirmeye katkı sağlamaktadır. Gelen mesajlar en geç 1 saat içerisinde size iletilerek müşteriye hızlı dönüş yapılması sağlanır.

Bir kurumun yada markanın sosyal medyada aktif bir şekilde var olabilmesi için bilinçli bir Sosyal Medya Danışmanına ihtiyacı vardır...

sosyal_medya

Neler Yapıyoruz?

Twitter' da OkayNet

Bizde Size...

Google reklamcılığı bizim işimiz... Şirketinizi Google' da ilk sayfalarda çıkartalım, siz müşteri aramayın, müşteriniz sizi arasın, bulsun...

Etiket Bulutu

HTML5 / CSS3 teknolojisi ile gelişmiş tasarımlar...