Biz Kimiz?

OkayNet Bilişim Hizmetleri

OkayNet olarak 6 yıldır kişi ve kurumlara hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin başında interaktif reklamcılık ve Web tasarımı gelmektedir. Günümüzde sosyal medyanın ne kadar yaygınlaştığını düşünürsek, reklam mecrası olarak interneti kullanmak daha da anlam kazandı.Google Adwords reklamları hala önemini korumaktadır ve hizmetlerimizin içerisinde yer almaktadır. Bunun yanında Facebook reklamları da hızla yaygınlaşmıştır.

Facebook reklamlarına rağbetin daha fazla artmasıyla birlikte hizmetlerimizin arasında da yer alan Sosyal Medya Takibi önem kazanmıştır. Hangi sektör olursa olsun bir şekilde sosyal medyada varlığını sürdürüyor. Bu hizmeti görev edinmemizin nedeni sosyal medyadaki paylaşımlarınızın düzenli olabilmesini, gelen mesajların ve yorumların en kısa sürede cevaplanmasını sağlamaktır. Bu takibin düzenli yapılması marka bilinirliğinin artmasını sağlamak ile birlikte yapılan duyurular ile beraber satışlarınızın da artmasını sağlamaktır.

Hizmetlerimiz arasında bulunan bir diğer konu ise Youtube takibidir. Firmanız ile ilgili videoları Youtube ve diğer video kanallarında adınıza bir kanal açılarak buraya yüklenmesi işidir. Videolar Youtube' a yüklenirken Youtube SEO' su yapılmaktadır. Böylece videonuzun izlenme sayısının artması hedeflenmektedir.

Hizmet verdiğimiz alanlardan biriside Web Tasarımıdır. Web tasarımını kişiye, firmaya bağlı olarak iki şekilde yapmaktayız. Birincisi HTML5 tasarım, ikincisi CMS tasarımdır. HTML5 tasarım tamamen kişiye/firmaya özel olarak tasarlanır. 1 yıllık güncelleme desteği tarafımızdan ücretsiz olarak verilir. CMS tasarım ise yani içerik yönetim sistemleri yönetim paneli olan sitelerdir. Siteyi yaptıran kişi güncellemeleri kendisi takip etmek istiyor ise bu sistemi seçerek görsel ve metin güncellemelerini kendisi yapmaktadır.

Amacımız, aldığımız her işi hakkıyla teslim etmektir.

Sanal dünyada sağlıklı çözümler için OkayNet Bilişim Hizmeri' ni tercih edin.

Neler Yapıyoruz?

Twitter' da OkayNet

Bizde Size...

Google reklamcılığı bizim işimiz... Şirketinizi Google' da ilk sayfalarda çıkartalım, siz müşteri aramayın, müşteriniz sizi arasın, bulsun...

Etiket Bulutu

HTML5 / CSS3 teknolojisi ile gelişmiş tasarımlar...